Oficjalny strój Legia Basket... Finał Tramwajowej Akademii K... Kolejny sezon Legia Basket S...

AKTUALNOŚCI

2021-06-29 16:07

Kolejny sezon Legia Basket Schools za nami

Kolejny sezon Legia Basket Schools za nami, jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim rodzicom, dziadkom naszych zawodniczek i zawodników za ich zaangażowanie, cierpliwość oraz wkład jakim podczas tego wymagającego roku się wykazali. Gdyby mieli otrzymać świadectwo, to byłaby to ocena celująca.

W ramach podziękowań każdy uczestnik zajęć otrzymał na ostatnim przedwakacyjnym treningu certyfikat uczestnictwa w sezonie 2020/2021, a także przypinkę z naszym logiem. Mocno wierzymy, że sytuacja epidemiczna pozwoli na organizowanie zdecydowanie większej liczby dodatkowych aktywności w przyszłym sezonie. A już teraz serdecznie zapraszamy na Tramwajową Akademię Koszykówki, którą będziemy organizowali jeszcze przez pełne dwa weekendy na warszawskiej Agrykoli. Więcej informacji na: legiakosz.com

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BASKET SCHOOLS
Zasięg Legia Basket Schools

Liczba zawodników: 216

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 15

Legia Basket Schools na YouTube